top of page

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas saan tellimuse esitada?

Hetkel on Pakipagari küpsetussegusid võimalik tellida läbi Facebooki messengeri või siis kodulehe kaudu.

Kodulehelt leiad tellimuse edastamiseks lihtsa vormi. Täida seal vajalikud väljad ja kirjuta tellimusse toote nimetus, soovitud kogus ja kätte toimetamise viis (pakiautomaat) ning edasta tellimus.

Peale tellimuse edastamist, saadetakse teie e-mailile arve. Peale ülekande laekumist postitame paki teele.

Tellimine teistesse riikidesse

Soome

Soomes on võimalik saadetis tellida Itella Smartposti pakiautomaati või siis postkontorisse. Saadetise hind Soome pakiautomaati on 11-14€ ja postkontorisse 13,76-16,30€

Helsingisse jõuab saadetis 2-3 tööpäeva jooksul, mujale Soome 3-5 tööpäeva jooksul. Pakke hoitakse kuni 7 päeva.

Ostud mujale maailmasse

Teistesse riikidesse on tellimuse transport võimalik eraldi kokkuleppe alusel. Palun kirjutage oma soovist info@pakipagar.ee.

Itella Smartpost, Omniva ja DPD pakiautomaadid

Pakiautomaatidesse tellimuse saatmise hind on 3€.Saadetis jõuab kohale reeglina 1-2 tööpäevaga kõikjale Eestis. Paki saab kätte personaalse uksekoodiga, mis edastatakse tellijale SMS-i või e-kirjaga. Kui sisestada pakiautomaati uksekood, avaneb selle kapi uks ja saab paki välja võtta.Smartpost pakiautomaadid asuvad reeglina kaubanduskeskustes on avatud keskuste lahtioleku aegadel.Omniva ja DPD pakiautomaatidest saab paki välja võtta iga päev ja 24 tundi ööpäevas. Pakkidele tuleb järele minna hiljemalt 7 päeva jooksul.

 

Kas Pakipagari tooted on Eestis toodetud?

Jah, kõik Pakipagari küpsetussegud on valmistatud ja pakendatud Eestis.

Kas Pakipagari tooded sobivad ka tsöliaakiaga inimestele?

Jah. Pakipagari tooted on laboratoorselt testitud Riigi Laboriuuringute ja Riskihindamise Keskuses. Praegusel hetkel ei ole Pakipagari toodetel Eesti Tsöliaaki Seltsi poolt välja antud läbikriipsutatud viljapea märgist, kuid meie eesmärgiks on see kahtlemata saada. Iga eesmärgi saavutamine võtab lihtsalt veidi aega. Pakipagar kasutab oma toodete valmistamisel vaid gluteenivabu tooraineid ning tooteid valmistatakse spetsiaalses, selleks ettenähtud käitlemisruumis, kus ei käidelda teisi, gluteeni sisaldavaid toiduaineid.

 

Millal minu pakk posti pannakse?

Tööpäeva jooksul tehtud ja tasutud tellimused paneme teele veel samal päeval. Pärast tööpäeva lõppu ja nädalavahetuseti tehtud tellimused postitame järgmisel tööpäeval. Saadame pakke Itella Smartposti, Omniva ja DPD pakiautomaatidesse üle Eesti või siis Omniva kulleriga sinu soovitud asukohta.
 

bottom of page